Re-Part nowym Członkiem SDCM

Re-Part to firma specjalizująca się w regeneracji komponentów samochodowych, takich jak turbosprężarki, zawory EGR i filtry DPF. 

Naszą główną misją jest zapewnienie naszym klientom pewności i oszczędności poprzez regenerację istniejących komponentów zamiast ich wymiany na nowe. Wierzymy, że wiele części może odzyskać drugie życie, co jest korzystne zarówno dla środowiska, naturalnego jak i portfela naszych odbiorców. 

Od roku 2022, należymy do grupy AutoCirc, czołowego lidera w recyklingu samochodów ze Szwecji. Ta strategiczna współpraca umożliwia nam dostęp do najnowszych technologii, najlepszych praktyk w obszarze recyklingu samochodowego oraz regeneracji części oraz potężnej bazy części używanych (oraz rdzeni) potrzebnych do procesu regeneracji. 

AutoCirc to model biznesowy oparty na gospodarce cyrkularnej, skupiające w swojej grupie ponad 70 firm z branży demontażu samochodów oraz recyklingu części. Minimalizujemy odpady materiałowe i optymalizujemy ponowne wykorzystanie używanych, oryginalnych części samochodowych. Posiadamy bardzo dużą bazę części używanych o doskonałej, sprawdzonej jakości.

Szczyt branży motoryzacyjnej za nami

Ostatnie 30-lat polskiej gospodarki i motoryzacji, dekarbonizacja transportu, regeneracja części motoryzacyjnych, przyciąganie talentów do branży – to tylko niektóre z tematów omawianych na XVIII Kongresie

FEV nowym Członkiem SDCM

Wśród Członków SDCM witamy kolejną firmę – FEV Polska należącą do FEV Group. FEV Group to wiodąca na świecie firma zajmująca się inżynierią i mobilnością cyfrową. Razem