Załączniki

Nowy Członek SDCM – ART-MOTOR

Niezwykle miło nam poinformować, że do SDCM dołączyła kolejna firma – ART-MOTOR. Witamy na pokładzie!

ART-MOTOR to wiodąca firma rodzinna, która istnieje na rynku od niespełna 30 lat. Głównym profilem działalności przedsiębiorstwa jest produkcja części w branży automotive i agro. Jej marka jest rozpoznawalna w Polsce i za granicą. Produkty finalne są dostarczane na rynek europejski, amerykański oraz azjatycki. To co wyróżnia firmę to kompleksowa realizacja projektów w procesach produkcyjnych wyrobów metalowych, począwszy od projektu do finalnego produktu.

Firma opiera swoją działalność na zaawansowanych technologiach i ciągłym doskonaleniu procesów produkcyjnych. Dzięki doświadczonemu zespołowi specjalistów oraz inwestycjom w innowacje, ART-MOTOR zapewnia produkty, które spełniają międzynarodowe standardy i wymagania wszystkich klientów.

W 2024 roku został stworzony własny brand AMH Premium Parts, pod którym są sprzedawane produkty pierwszomontażowe w branży automotive do samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Sprzedaż części AMH jest nieustannie rozszerzana poprzez dystrybutorów części zamiennych. 

Dzięki niezawodnym rozwiązaniom i szerokiej ofercie, ART-MOTOR jest zaufanym partnerem dla firm z branży automotive i agro.

Monika Pytkowska

Office Manager

Powiązane artykuły

Europa pod ostrzałem: Czy branża motoryzacyjna przetrwa wojnę handlową z USA?

Prezydent Donald Trump mówi o ekonomicznej niezależności, twierdząc, że Stany Zjednoczone nie mogą dłużej kontynuować polityki jednostronnej kapitulacji gospodarczej. Pytanie kiedy światowa gospodarka skapituluje w świetle niepewności i braku stabilnej polityki celnej dość niefrasobliwie realizowanej przez administrację amerykańską. Łańcuchy dostaw

Motoryzacja na zakręcie wymagań unijnych i konkurencji chińskiej

Branża motoryzacyjna w Polsce wielu osobom może kojarzyć się z czasami PRL i marką FSO. Choć obecnie własnej marki samochodów osobowych nie posiadamy, nasza rola na światowym rynku motoryzacyjnym jest znacznie większa. Warto posłuchać tego co ma nam do przekazania