OSRAM nowym Członkiem SDCM

Firma OSRAM jest największym na świecie producentem oświetlenia samochodowego. W blisko połowie nowych samochodów, wyjeżdżających z fabryk najlepszych światowych producentów, montowane są produkty tej marki. Kluczową rolę odgrywa tu ich wysoka jakość i związana z tym gwarancja powtarzalności parametrów.

W ofercie firmy znajduje się szeroki asortyment źródeł światła do pojazdów osobowych, ciężarowych i motocykli. Ponadto producent dostarcza kompleksowe, innowacyjne rozwiązania oparte na technologii LED takie jak kompletne reflektory przednie i tylne, dynamiczne kierunkowskazy oraz lampy drogowe i robocze.

OSRAM jest także liderem w legalizacji zastosowań retrofitów LED. To właśnie produkty tej firmy jako pierwsze zostały dopuszczone do ruchu na drogach publicznych w Niemczech, a potem w innych krajach europejskich.

Asortyment OSRAM to jednak nie tylko produkty oświetleniowe, ale także szerokie i stale rozwijające się portfolio akcesoriów: lamp inspekcyjnych, kompresorów, inteligentnych prostowników, rozruszników, kabli do ładowania pojazdów elektrycznych, rejestratorów jazdy i wiele innych.

FIGIEFA: nowe władze na trudne czasy

Przed europejskim motoryzacyjnym rynkiem wtórnym stoi obecnie wiele wyzwań związanych z bliźniaczą transformacją – zieloną i cyfrową. Czy rynek da radę dopasować się do nowej