Nowy Członek SDCM – OXIMO

Do grona Członków SDCM dołącza kolejna firma – Oximo. Witamy serdecznie!

Oximo to firma o polskich korzeniach i wiodąca marka wśród producentów wycieraczek do szyb samochodowych. Posiada bogatą ofertę ponad 450 referencji wycieraczek do samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych, busów i autobusów. Szeroką ofertę uzupełniają wyjątkowe wycieraczki ze stali nierdzewnej do samochodów klasycznych. Produkty Oximo wytwarzane są w oparciu o normę IATF 16949 oraz posiadają certyfikat REACH. Wszystkie produkty można znaleźć w bazie Tec Doc a Oximo posiada status Premier Data Supplier.  

Historia firmy Oximo rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy to zaproponowała klientom pierwsze rozwiązania, a dzięki dobrej znajomości branży, wysokiej jakości produktów, znakomitym standardom obsługi klienta w ciągu kliku lat stała się profesjonalnie zarządzaną organizacja biznesową z mocną pozycją na rynku. Konsekwentnie rozwija sieć dystrybutorów i obecnie współpracuje z największymi hurtowniami w Polsce i zagranicą. Oximo to zespół profesjonalistów, pełnych zapału ludzi kochających motoryzację. Od lat wspiera, promuje oraz uczestniczy w eventach związanych z motosportem.

O badaniach technicznych w Senacie

Od dwóch dekad opłata za obowiązkowe badanie techniczne samochodu osobowego nie drgnęła i wynosi 98 złotych. Jest to jedna z opłat, które najwytrwalej bronią się