Nowy Członek SDCM – Madejski / Grafen Professional

Do grona Członków SDCM dołącza firma Madejski, właściciel marki Grafen Professional. Witamy i dziękujemy za zaufanie.

Historia firmy Madejski High pressure hydraulics sięga 1995 roku, kiedy rozpoczęła dostawy produktów do takich branż jak motoryzacja, rolnictwo, przemysł ciężki, produkcja maszyn czy budownictwo. Na podstawie doświadczeń i obserwacji wprowadziła markę Grafen Professional, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku motoryzacyjnego w najwyższej jakości chemię samochodową. Priorytetem firmy Madejski High pressure hydraulics jest jakość i profesjonalizm. Przed wprowadzeniem produktów Grafen Professional na rynek zostały one poddane wielu badaniom i testom, a następnie przeprowadzony został proces certyfikacji.

W sierpniu 2010 roku jednostka certyfikująca Det Norske Veritas (DNV-GL) potwierdziła, iż System Zarządzania firmy spełnia wymagania normy ISO 9001:2008.

Własne laboratorium i wyspecjalizowany zespół chemików tworzy specjalistyczne produkty wysokiej jakości, które mają zastosowanie w najbardziej wymagającym rynku warsztatów mechanicznych jak również w wielu gałęziach przemysłu.

Firma oferuje szeroką gamę produktów z zakresu chemii motoryzacyjnej, budowlanej i lakierów akrylowych, gdzie receptury są tworzone w kierunku konkretnego zapotrzebowania. Każdy z produktów jest testowany w trakcie procesu produkcyjnego.

Elektryczna zadyszka?

W 2024 r. kraje UE mają zamiar wyprodukować łącznie 2,6 mln pojazdów elektrycznych, co oznacza wzrost o 35% w porównaniu z rokiem poprzednim. Jest on

Niemiecka rEVolta wagi ciężkiej

W drugiej połowie stycznia Rada UE i Parlament Europejski zawarły wstępne porozumienie w sprawie rozporządzenia na temat dekarbonizacji sektora transportowego. Według niego do 2030 r. emisje